جریمه دیرکرد مدح امیرالمومنین علی علیه السلام حمایت از کالای ایرانی تقدیر از عزاداران حسینی تقدیر از راهپیمایان اربعین پیام تسلیت معظم له به مناسبت رحلت حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی (قدس سره)

بیانات و مواضع

تقدیر از راهپیمایان اربعین

3 سال قبل
0 4265 165 0

Video: تقدیر از راهپیمایان اربعین

<p>حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در ابتدای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم از حضور پرشور مردم در راهپیمایی اربعین حسینی تقدیر کرد و اظهار داشت: از همه مسلمانان و شیعیان جهت حضور در مراسم اربعین تشکر می کنیم که واقعا خوب درخشیدند. تبلیغی که بوسیله زیارت اربعین شد معادل ده ها یا صدها سال است و جای تشکر از همه دارد و دعا می کنیم سالهای آینده این حرکت پرشورتر باشد.</p> <p>همچنین از راهپیمایی موسوم به جاماندگان اربعین در شهرهای مختلف هم تقدیر کردن و گفتن : مساله راهپیمایی جاماندگان اربعین که ابداع شده است و مردم در شهرها به عشق امام حسین(ع) و اربعین این راهپیمایی عظیم را کردند، کار خوبی است که سبب کمرنگ شدن توطئه دشمنان می شود و امید است آثار آن در زندگی فردی و اجتماعی ما ظاهر شود. چنان نباشد که اربعین که تمام شد، با همه آن ارزشها برود تا سال بعد و اربعین دیگر.</p>

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در ابتدای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم از حضور پرشور مردم در راهپیمایی اربعین حسینی تقدیر کرد و اظهار داشت: از همه مسلمانان و شیعیان جهت حضور در مراسم اربعین تشکر می کنیم که واقعا خوب درخشیدند. تبلیغی که بوسیله زیارت اربعین شد معادل ده ها یا صدها سال است و جای تشکر از همه دارد و دعا می کنیم سالهای آینده این حرکت پرشورتر باشد.

همچنین از راهپیمایی موسوم به جاماندگان اربعین در شهرهای مختلف هم تقدیر کردن و گفتن : مساله راهپیمایی جاماندگان اربعین که ابداع شده است و مردم در شهرها به عشق امام حسین(ع) و اربعین این راهپیمایی عظیم را کردند، کار خوبی است که سبب کمرنگ شدن توطئه دشمنان می شود و امید است آثار آن در زندگی فردی و اجتماعی ما ظاهر شود. چنان نباشد که اربعین که تمام شد، با همه آن ارزشها برود تا سال بعد و اربعین دیگر.

0 نظر

پاسخ

ارسال نظر